Rádi bychom vám zahráli

Naše snažení a zkoušení by bylo k ničemu, kdyby nebylo vás diváků. Jsme rádi, pokud vás můžeme pobavit, rozesmát, popř. dojmout až k slzám. Bez vašeho úsměvu na tváři a potlesku by to nebylo ono.

A tak každý rok přemýšlíme, kam bychom rádi zavítali. Máme své oblíbené štace, ale také rádi objevujeme nová prkna znamenající svět. Např.: ve vaši obci ... ve vašem městě.

Pokud budete mít zájem, můžeme vám nabídnout, některou z následujících her:

Nabízené divadelní hry

Jean – Marie Chevret - Odjezd nejistý

Pařížští manželé, Odile a Jean, by chtěli ještě uskutečnit svoje nesplněné sny. Jean, skoro šedesátník, spisovatel a profesor, miluje dům na venkově a chtěl se tam přestěhovat a je posedlý úpravami interiéru i zahrady. Jeho žena, padesátnice plná síly a energie, by ovšem nerada opouštěla Paříž a neumí si představit život v „ponorce“ a navíc bez společnosti, v zastrčeném koutě. Snaží se proto vymyslet důvod, jak všechno pozdržet, protože nechce manželovi kazit radost. Alespoň svébytným způsobem odrazuje zájemce o koupi pařížského bytu... Až do chvíle kdy najde skvělý kompromis : pronajmout jeden pokoj slušné studentce a tak získat nějaké peníze na úpravy nového sídla. A tady začíná děj dramaticky nabírat, mladá dívka je totiž talentovaná mladá herečka a Odile – se vzdala této kariéry kvůli svému muži – a nová situace ji nabízí příležitost. Jenže jak to utajit před manželem? Pomůže jeho sestra, která se s nimi spiklenecky spojí. Zápletka však nabírá na intenzitě a hrozí prozrazení, které by mohlo pohřbít dosavadní partnerský klid...

Bližší informace zde

Marc Fayet - Inteligentní lidé

David navrhne své partnerce Chloé po patnáctiletém soužití rozchod, ta s ním kupodivu ihned souhlasí a zároveň spřádá plán sladké pomsty. Rozchod se stává událostí i pro dvě spřátelené dvojice, Thomase a Ginu, Alexandra a Marinu. Každý zkoumá novou situaci ze svého úhlu pohledu a přináší své závěry. Co je za rozchodem? Nevěra? Rutina? Jak to vidí muži? A jak ženy?

Bližší informace zde

Fabrice Roger-Lacan - Ani spolu, ani bez sebe

Dva sousedé, kteří si nemohou přijít na jméno. Ona, renomovaná psycholožka a uzavřená intelektuálka, on, člověk veselé mysli a manažer prodeje ve firmě prodávající jogurty. Dva naprosto odlišní lidé, kteří se shodnou pouze na tom, že se nedovedou shodnout vůbec na ničem. Nevšední love story plná hádek a vtipných slovních přestřelek, která vyzdvihuje všechny rozdíly mezi muži a ženami a také to, že jsou to právě opačné povahy, které se nejvíce přitahují. Komedie, kterou ocení diváci obou pohlaví, protože zábavnou formou ilustruje jejich rozlišné pohledy na svět.

Bližší informace zde

Volné termíny

 

V současné době nemáme, žádné volné termíny zaplánované, ale nevájete nás kontaktovat a můžeme společně najít nějaký vhodný termín pro realizaci představení.

Podmínky

Cena představení 10.000 Kč (včetně DPH).

V ceně představení jsou zahrnuty poplatky za licence, technické a materiální náklady, dopravné.

Dopravné

Cena dopravy je zahrnuta v ceně představení v případě dojezdu do 30 km.

V případě větší vzdálenosti je zapotřebí dohodnout navýšení ceny.

Technické požadavky

Obecně nemáme žádné speciální nároky. Potřebujeme místo, kde bychom se mohli přievléci a připravit. Jsme zvyklí vozit si své osvětlení i zvukový pult, ale pokud budeme moci použít vaše, budeme jenom rádi. Před samotným představením by se naši technici spojili s vašimi a projednali případné detaily používání vašeho osvětlení a ozvučení.

Dále většinou potřebujeme zajistit 2- 3 dostupné zásuvky napětí (230V), místo (stůl a židle) pro zvukaře a osvětlovače.