Rádi bychom Vám zahráli ...

Ani spolu, ani bez sebe

Režie: Vlaďka Hromádková
Inteligentní lidé

Režie: Luděk Jehlička
Odjezd nejistý

Režie: Luděk Jehlička

Hráli jsme Vám ...

Kdo se bojí posetele?

Režie: Luděk Jehlička
Komedie obsahující čtyři nezávislé příběhy, jejichž společným bodem jsou mezilidské vztahy, jedna postel a problémy, které kolem ní vznikají:
První příběh: Novomanželé se chystají na svou svatební noc. Ona k této důležité chvíli svého života přistupuje plná obav, předsudků a úzkosti. On má před sebou jediný cíl – konečně po osmi letech vztahu naplnit i jeho fyzickou stránku a dostat svou novomanželku do postele. Rozhodně to není lehký úkol a je otázkou, zda se mu to vůbec podařilo.
Druhý příběh: Šéfová je na služební cestě se svým podřízeným, velkým moralistou, který neustále myslí na práci. Šéfová předstírá nevolnost, a tak se oba ubytují v motelu u cesty, a šéfová využije snad všech možných způsobů, jak svého podřízeného svést. On dělá, co může, aby se své šéfové ubránil a neskončil s ní v posteli.
Třetí příběh: Dva delikventi se po přepadení klenotnictví ukryjí v hotelovém pokoji. Adrenalin a napětí z právě prožitého nebezpečí a vědomí, že je hledá policie, v nich probouzí naprosto nečekané city, kterým se oba snaží odolat.
Čtvrtý příběh: Manželka se po mnohaletém manželství pokouší prolomit monotónní vztah a dodat mu jiskru. Snaží se ze všech sil dostat svého pasivního manžela z letargie, do které za ta léta upadl. On zase dělá vše pro to, aby ho jeho manželka nedostala do postele a hlavně, aby neprovedla svou.Na správné adrese

Režie: Vlaďka Hromádková
Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát. Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Zájemci, čtvero mužů nejrůznějšího ražení, se brzy dostaví, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Navíc zkratkovitá řeč inzerátů, známá i z našich novin, možnost dorozumění ještě více zkomplikuje. A tak sledujeme složité eskapády jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale chtějí se po nich nebo se jim naopak nabízejí prapodivné věci.Cesta kolem mé hlavy za 40 dní

Režie: Luděk Jehlička
Učitel češtiny Robert Kilian přijíždí do sanatoria zvaného Sluneční dvůr, kde se má vyléčit z chorobné nerozhodnosti. Postupně se seznamuje s ostatními pacienty, léčebným řádem i zdravotnickým personálem. Za dobu pobytu se u Kiliána vystřídají tři terapeuti, z nichž každý má naprosto odlišné léčebné metody.Agentura Drahoušek, ...aneb sňatky všeho druhu

Režie: Luděk Jehlička
Hra Rudolfa Trinnera „Agentura Drahoušek“je komedie o sňatkové agentuře, která má jen jednoho ženicha a jednu nevěstu. Ti se podle poptávky zákazníků mění  v malíře obrazů, vesnickou děvčici, či elegantní krásku.Casanova žije

Režie: Marie NezvalováBrekeke (2007)

Režie: Marie Nezvalová
Hráli: Luděk Jehlička, Lenka ŠťastnáJežibaby z Babína (2006)

Režie: Marie Nezvalová
Hráli: Marta Ostrá, Vlaďka Hromádková, Milan Ostrý, Luděk Jehlička, Lenka Šťastná, Šárka Jasanová, Drahoslav BernátekKdo je hloupější (2005)

Režie: Marie Nezvalová
Hráli: Marta Ostrá, Milan Ostrý, Lenka Šťastná, Šárka Jasanová, Drahoslav Bernátek a Luděk JehličkaMalá noční inventura (2004)

Režie: Marie Nezvalová
Komedie o radostech a strastech manželského života.

Hráli: Zdeněk Kroček, Marta Ostrá, Luděk Jehlička, Lenka Šťastná, Vítek Ščobák a Šárka Jasanová